Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

Kupione u nas towary zwrócisz za darmo w każdym Paczkomacie InPost

Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Jeśli więc towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas odesłać w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez bardzo prosty kreator zwrotów, który daje Tobie możliwość odesłania do nas za darmo paczki zwrotnej Paczkomatem InPost lub dowolnym innym sposobem na Twój koszt.

Zalety zwrotów Paczkomatami Inpost

  1. Koniec z drukowaniem etykiet - paczkę nadasz za pomocą kodu zwrotu, który zostanie Tobie przesłany w wiadomości e-mail.
  2. Zawsze za darmo - przy każdym zamówieniu, niezależnie od jego wartości, można skorzystać z darmowego zwrotu Paczkomatami Inpost.
  3. Szybko i łatwo - przesyłkę nadasz w dowolnym Paczkomacie bez czekania w kolejce.

Jak skorzystać z darmowego zwrotu Paczkomatem Inpost?

  1. Skorzystaj z kreatora zwrotu: https://welsti.pl/pl/returns-open.html
  2. Wybierz produkty, które chcesz zwrócić
  3. Wybierz sposób zwrotu produktów: InPost Paczkomaty Szybkie Zwroty
  4. Wybierz formę zwrotu pieniędzy
  5. Zatwierdź zwrot
  6. Spakuj paczkę (maksymalne wymiary 64×38×41 cm) oraz pamiętaj o naniesieniu kodu nadania zwrotu na paczce, który otrzymasz na swój e-mail.

To wszystko! Drukowanie formularza zwrotu nie jest konieczne, prosimy jedynie o dołączenie karteczki z informacją do środka paczki, która pomoże nam zidentyfikować zwrot np. numer zamówienia.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz skorzystać z darmowego zwrotu Paczkomatem Inpost możesz również skorzystać z kreatora zwrotu i zaznaczyć sposób zwrotu produktów "Wyślę samodzielnie i samodzielnie opłacę przesyłkę".
Korzystanie z kreatora zwrotu nie jest obowiązkowe w przypadku wysyłki na własną rękę. O zwrocie możesz nas powiadomić również mailowo sklep@welsti.pl lub telefonicznie 572 925 612

Przykładowy formularz do zwrotu: https://welsti.pl/regulation.php?file=att2

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

pixel